BuduƦnost - Gorica 2 - 2

Ponedjeljak, 15.02.2010.
Pregledano 2751 puta
Foto galerija

U odliĆØnoj utakmici koja je na trenutke plijenila ljepotom vodeƦa moĆØad III HNL i vodeƦa momĆØad 1. lige federacije BiH na kraju su podijelile bodove.
NogometaÅ”i BuduƦnosti su bili neÅ”to bolji u prvih pola sata igre, a goriĆØane je vjerojatno pomalo držao umor od jutarnjeg treninga, no kad su stvari sjele na svoje mjesto u 39. minuti Pek je odliĆØno proigrao DvornekoviƦa koji je uÅ”ao malo sa strane u Å”esnaesterac BuduƦnosti i niskim prizemnim udarcem svladao HusiƦa za vodstvo Gorice Å”to je na kraju bio i konaĆØan rezultat prvog dijela. U nastavku Gorica bolje ulazi i potpuno drži pod kontrolom igru, a nakon centarÅ”uta Sedmaka, CelĆØiƦ u 60. minuti pogaĆ°a gornji lijevi ugao vratara BuduƦnosti za zasluženih 2 : 0. U posljednjih pola sata BuduƦnost smanjuje preko KurtiƦa u 75. minuti nakon krive procjene i pogreÅ”ke PeriƦa, a u 87. minuti HaskiƦ prekrasnim udarcem sa dvadeset metara skida pauĆØinu sa HadžiƦevog gola za konaĆØnih 2:2.
Moramo spomenuti da su nogometaÅ”i Gorice od 75. - 90. minute propustili tri velike prilike za konaĆØanu pobjedu, no unatoĆØ tome treneri i jedne i druge ekipe napustili su zadovoljni travnjak u Medulinu.
SlijedeƦu utakmicu Gorica igra u srijedu protiv austrijskog drugoligaÅ”a, a o vremenu i mjestu igranja viÅ”e Ʀemo znati sutra.

stadion u Medulinu
sudac: Zirdum
gledatelja. 20

strijelci: 0 : 1 DvornekoviƦ (39), 0 : 2 CelĆØiƦ (60), 1 : 2 KurtiƦ (75), 2 : 2 HaskiƦ (87)