Pregledano 2487 puta
Foto galerija
Nike Premier cup 2015 - Regionalno natjecanje NS Zagreb

ŠRC Velika Gorica, 24.10.2015. godine
U subotu je na terenu s umjetnom travom ŠRC Velika Gorica odigran kvalifikacijski turnir Nike Premier cup 2015. za ZagrebaĆØku regiju u kategoriji starijih pionira ( igraĆØi roĆ°eni 2001. godine i mlaĆ°i) kojemu je domaƦin bio HNK Gorica. Na turniru su sudjelovali najbolje plasirani klubovi u ovoj kategoriji u prošloj godini na razini NS Zagreb - Dinamo, Lokomotiva, Zagreb, Inter-ZaprešiƦ, Sesvete i Špansko. Klubovi su bili podijeljeni u dvije skupine u kojima su igrali utakmice "svaki sa svakim" dok su o pobjedniku turnira odluĆØivali pobjednici skupina. Rezultati svih utakmica bili su dosta neizvjesni a posebno se to odnosilo na skupinu A u kojoj su sve tri momĆØadi nakon prve dvije utakmice imale isti broj bodova i istu gol razliku da bi Dinamo tek u treƦoj utakmici dobio Lokomotivu minimalnim rezultatom 1:0 što mu je osiguralo prvo mjesto u skupini. U skupini B pobjednik je bio Zagreb koji je pobijedio u obadvije utakmice. U finalnoj utakmici Dinamo je bio bolji od Zagreba rezultatom 2:0.  Utakmice su se igrale 2 x 15 minuta dok je finalna utakmica igrana 2 x 20 minuta a utakmice su sudili suci iz Zagreba. Na kraju turnira svi igraĆØi dobili su majicu od NIKE kao glavnog sponzora turnira a nagrade najboljima uruĆØili su ispred HNS-a, Zorislav SrebriƦ i Damir StipkoviƦ. HNK Gorica je dobio sve pohvale za odliĆØnu organizaciju turnira od strane predstavnika klubova i HNS kao glavnog organizatora turnira.