Vrbovec - Gorica 1 : 1

Pregledano 2170 puta
Foto galerija

Toplak je u Vrbovcu poslao u dva poluvremena dvije kombinirane postave, u utakmici koja je po prvi puta zbog vremenskih nepogoda Goricu izvela na veliki teren s loptom. U Velikoj Gorici su ostali lakÅ”e ozlijeĆ°eni JonjiƦ, HadžiƦ i DijaneževiƦ, te PanadiƦ i VinkoviƦ koji su zbog obveza u Å”koli manje trenirali, no kako i JonjiƦ, PanadiƦ, VinkoviƦ i DijaneževiƦ idu sigurno s Goricom na pripreme trener Toplak je želio u prvoj utakmici isprobati neke igraĆØe kako bi dobio Å”to bolju sliku o preostaloj dvadesetorici putnika za Novigrad. Gorica je u Vrbovcu odigrala sa 24 igraĆØa i to u prvih 45 minuta u sastavu:
KopriƦ, JanĆØetiƦ, ŽutiƦ, Sabljak, MikuliƦ, PejiƦ, MilanoviƦ, GrguroviƦ, Å Ć¦rbec, Matko, AbramoviƦ
od 46. minute na teren su istrĆØali:
HadžiƦ, KataniƦ, PetroviƦ, ƈunĆØiƦ, ƈejvanoviƦ, GaliƦ, KovaĆØiƦ, Jankulica, Težak, Jurin i BabiƦ, a neÅ”to kasnije su u igru uÅ”li Ražov i Å andor.
Obzirom da se radi o prvoj utakmici, Toplak je, uvjereni smo uvidio mnogo dobrih ali i onih manje dobrih strana te Ʀe sigurno na nekima morati poraditi. NajveƦi pomak u odnosu na jesen je napravio Mario GrguroviƦ, koji je veƦ na pripreme doÅ”ao sa ozbiljnim namjerama da se nametne Toplaku, Å”to je i dokazao i na danaÅ”njoj utakmici, a mnogo živosti pokazali su i Å Ć¦rbec i Matko. Gorica je stvorila nekoliko izglednih prilika no dosta se kompliciralo u prvom dijelu pa je Gorica držala vodstvo iz 30. minute sve do posljednjih sekundi prvog dijela kada je Vrbovec iz jedne kontre izjednaĆØio rezultat. U nastavku nije bilo previÅ”e prilika, a najveƦu je propustio Karlo Težak promaÅ”ivÅ”i vrata sa svega nekoliko metara.
Na vrlo dobrom terenu sa umjetnom travom u Vrbovcu danas su odigrane joÅ” dvije utakmice. U prvoj su remizirali Trnje i Dugo Selo 1 : 1, a u drugoj je Polet pobijedio Udarnik 3 : 2.