Pobjeda vratila samopouzdanje

Dugopolje - Gorica 0:3 (0:1)

Nedjelja, 22.03.2015.
Pregledano 1830 puta
Nogometaši Gorice su nakon tri poĆØetna kola u kojem su tražili sebe i igru konaĆØno u Dugopolju pokazali svoje prave vrijednosti i zasluženo odnose bodove. Dugopolje je dosad kao domaƦin bio neosvojiva utvrda za Goricu još od 2010. od kada Gorica i Dugopolje zajedno igraju II HNL. S druge pak strane Gorica je u ovoj utakmici tražila popravni za sve dugove koje je Gorica ostavila prema svojim navijaĆØima a koji su pred posljednje kolo drugog kruga Goricu spustili sa prve na drugu poziciju.

Sama utakmica u Dugopolju bila je tokom svih devedeset minuta na strani Gorice, što je na kraju i rezultiralo visokom pobjedom gostiju koja je Goricu vratila na vodeƦu poziciju. Pogotke za Goricu postigli su JanĆØetiƦ u 16., te DvornekoviƦ u 56. i 81. minuti. VodeƦa pozicija Gorice donijela je iznova Gorici Dugopolje kao prvog protivnika u nastavku na domaƦem terenu pa Ʀemo tako veƦ u petak vidjeti utakmicu istih protivnika u Velikoj Gorici od 15:30 sati.