Gorica - Hrvatski Dragovoljac 5:0 (4:0)

Subota, 20.09.2014.
Pregledano 2478 puta
Foto galerija
Da problema ima sa terenom gradskog stadiona veƦ ptice na grani znaju, a niti gotovo tjedan dana bez kiše nije pomoglo da se teren posuši i pripremi za igru. ƈudno je da su svi okolni tereni velikogoriĆØkih klubova za koje se ne izdvaja gotovo nikakav proraĆØunski novac bili u daleko boljem stanju od gradskog stadiona. Gorica se nažalost zbog potpuno zaĆØepljene drenaže mora prilagoĆ°avati na ovakve uvjete no nastavi li kiša ovim tempom odigravanje prvenstvenih utakmica u Velikoj Gorici bit Ʀe nemoguƦe, a vrlo je vjerojatno da su prilikom radova na atletskoj stazi zaĆØepljeni neki odvodni kanali jer takvih problema prošle jeseni nije bilo.

Svejedno, mekan i raskvašen teren, na sreƦu nije omeo Goricu da veƦ od prve minute krene sa pritiskom na vrata gostiju, a nakon nekoliko zrelih situacija pred golom gostiju, veƦ u 9. minuti JanĆØetiƦ pogaĆ°a iz trka nakon lijepog proigravanja Nikole Raka. Igrala se 14. minuta kada je Rak ponovno pronašao JanĆØetiƦa ĆØija je glava bila na mjestu za vodstvo 2:0. Svega 2 minute kasnije Kiš nakon odigrane lopte MilanoviƦa izlazi sam pred gostujuƦeg vratara i lako poentira za 3:0. Matija Mihalj u 23. minuti glavom nakon kornera koji je izveo Nikola Rak postavlja visokih 4:0, rezultat sa kojim se odlazi na odmor.

Nikola Rak nakon što je odradio lavovski dio posla izlazi veƦ nakon pola sata uz veliki pljesak gledatelja. U nastavku Gorica je kontrolirala igru a konaĆØnih 5:0 djelo je Tomislava Kiša u 75. minuti.

VeƦ u utorak Gorica nastavlja utakmicom županijskog kupa u Savskom Marofu, a iduƦe kolo u subotu Gorica gostuje u Imotskom, gradu u kojem smo u tri posljednje sezone u gostovanjima uspjeli izvuĆØi tek jedno neodluĆØeno...