Neodluèeno je najrealnije

Inter - Gorica 1:1 (0:1)

Srijeda, 17.09.2014.
Pregledano 2088 puta
Utakmica starih znanaca, u kojoj se doista ništa više ne može sakriti. Inter od poèetka nešto ozbiljniji i konkretniji, a Gorica èvršÃ¦a u duelima, pa u konaènici to i ne donosi previše prigoda, iako igra u polju nije razoèarala. U fazi bolje igre Intera, Gorica vodi u 27. minuti. Nije bilo prvi puta da su vezni igraèi Gorice u utakmici oduzeli loptu na sredini terena domaæinu, pa je tako i u minuti vodrstva Majiæ izborio jednu nièiju loptu na centru, povukao do zone udarca i lijepo proigrao Kiša koji je lukavo malo iskosa svladao domaæeg vratara. Pogodak je digao Goricu, a izbacio ideju iz glava domaæih nogometaša te je u takvoj igri Gorica bila sve ozbiljnija i opasnija. U nastavku ista prièa s kraja poluvremena, ali sada Inter iz prekida pored usnule obrane Gorice izjednaèuje preko Nestorovskog. Do kraja utakmice dosta ozbiljnijih aktivnosti pred vratima Intera i jedna pred vratima Gorice, no rezultat ostaje isti. Suðenje rijetko komentiramo, ništa posebno, no pomalo sa tribina èinilo se neautoritativno. Nitko nije ozbiljnije ošteæen, no Gorica sigurno ima zamjerke zbog podosta neujednaèenog kriterija dosuðivanja prekršaja koji je bio uvjerljivo na strani Intera (28-12) i ne ulazimo u to jesu li svi bili ili ne, veæ da se slièni na suprotnoj strani nisu dosuðivali. Veæ u subotu gost Gorice je Hrvatski Dragovoljac. Zbog žutih kartona za Goricu ne igraju Dvornekoviæ, Majiæ i Labudoviæ, no Gorica nakon sušne dvije domaæe utakmice želi i mora popravljati dojam u subotu.