Udarnik - Gorica 1:5 (0:2)

Utorak, 05.08.2014.
Pregledano 2878 puta
Foto galerija
Nogometaši Gorice su u sedmoj prijeteljskoj utakmici ostvarili šestu pobjedu protiv vrlo dobre momĆØadi Udarnika. Rezultat je možda malo i previsok, jer su domaƦi igraĆØi u dijelu drugog poluvremena vrlo dobro parirali Gorici i pokušali goste presingom natjerati na pogrešku. To im je i uspjelo u 54. minuti kada je JerkoviƦ sam u svojem kaznenom prostoru neoprezno napucao Šestoka od ĆØijih se leĆ°a lopta odbila u mrežu. InaĆØe Gorica je u prvom dijelu imala visok posjed lopte i kontrolu igre, a nakon što su DvornekoviƦu i Kišu poništeni pogotci zbog zaleĆ°a, prvo je JanĆØetiƦ glavom pogodio za 0:1, da bi nešto kasnije Kiš lijepom varkom poveƦao vodstvo. U nastavku je Rak gaĆ°ao "malu mrežicu" iz slobodnog udarca u 47', da bi u posljednjih deset minuta sudbinu dobrih domaƦina zapeĆØatili DianeževiƦ i MajiƦ nakon ĆØijeg centaršuta netko od domaƦih skreƦe loptu u vlastitu mrežu. Gorica Ʀe slijedeƦu utakmicu igrati u ĆØetvrtak u 18:00 sati u Vukovini, a u petak u isto vrijeme u "generalki" gostujemo u MiĆØevcu.