Gorica - Meðimurje 4:2 (2:0)

Utorak, 29.07.2014.
Pregledano 2409 puta
Foto galerija
Nogometaši Gorice odradili su i petu pripremnu utakmicu. Ovaj puta na na travnjaku pomoænog terena gradskog stadiona, koji nakon sanacije izgleda mnogo, mnogo bolje nego u proljeæe. Gost Gorice bila je momèad Meðimurja iz Èakovca. Lonèareviæ ni danas nije imao na raspolaganju sve igraèe, pa su dodatno vani trenirali Janèetiæ, Jerkoviæ i Cvrk, a poèetni sastav Gorice bio je vrlo blizu onome koji bi trebao startati u II HNL: Kopriæ, Kovaèiæ, Žutiæ, Mužek, Labudoviæ, Mihalj, Milanoviæ, Mihaljeviæ, Kiš, Rak i Dvornekoviæ. Gorica je èitavih 45 minuta diktirala tempo i stvorila nekoliko izglednih prilika a vodeæi pogodak postigao je Kiš iz kaznenog udarca nakon što je Rak srušen u izglednoj poziciji za postizanje pogotka, da bi Mihaljeviæ u 44. minuti lijepim udarcem povisio na 2 : 0. U nastavku je Lonèareviæ promijenio kompletnu jedanaestoricu veæ od 46' minute, a ubrzo Kepèija poteže za 3 : 0 Gorice. Uspavani vodstvom mladiæi Gorice dozvolili su u samo nekoliko minuta da Meðimurje smanji rezultat na 3 : 2, da bi u posljednjih desetak minuta stvari ipak sjele na svoje mjesto, a nakon nekoliko propuštenih prilika Gorica ponovno preko Marka Kepèije postavlja konaènih 4 : 2.

Gorica ima novu provjeru u petak u 18:00, ovaj puta u Mraclinu je domaæin Stupniku.