Pobjeda prstiƦa

Srijeda, 05.05.2010.
Pregledano 2633 puta

U izuzetno uzbudljivoj utakmici, naÅ”i nogometaÅ”i osvojili su na gostovanju u Velikoj Mlaki vrlo važne bodove. Utakmicu je obilježilo niz kvalitetnih poteza naÅ”ih ā€žnajmlaĆ°ih zvijezdaā€œ te stalna promjena rezultata utakmice. NaÅ”a momĆØad povela je veƦ na samom poĆØetku utakmice, pogotkom danas vrlo raspoloženog JandriÅ”a koji je postigao  tri pogotka. U 11. minuti poveli smo rezultatom 2 :0 a pogodak je postigao najmlaĆ°i igraĆØ na terenu Marko RoviÅ”an. DramatiĆØna je bila zavrÅ”nica prvog poluvremena kada igraĆØi Velike Mlake u samo nekoliko minuta uspijevaju postiƦi tri pogotka i potpuno preokrenuti rezultat. I u nastavku utakmice gledamo atraktivan nogomet i vrlo dobru igru obje momĆØadi. U zavrÅ”nici utakmice naÅ”i igraĆØi ā€žubacuju u viÅ”u brzinuā€œ te u razmaku od samo nekoliko minuta JandriÅ” postiže dva pogotka i ponovo dovodi naÅ”u momĆØad u vodstvo. Rezultat se do kraja utakmice nije mijenjao. Pohvale svim igraĆØima i treneru na pobjedi te se nadamo da Ʀe i u utakmicama koje su pred njima prikazati ovako atraktivan i lijep nogomet. <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

PRSTIƆI  - 03.05.2010., odgoĆ°ena utakmica 16. kolo

N.K. ā€žVelika Mlakaā€œ - HNK ā€žGoricaā€œ ā€¦ā€¦ā€¦ā€¦.3 : 4 (3 : 2)

MomĆØadi prstiƦa ovaj vikend igraju utakmice prema slijedeƦem rasporedu:

-       PrstiƦi 1 igraju utakmicu 21. kola u subotu 08.05. u 10.00  sati na domaƦem terenu protiv Intera iz ZapreÅ”iƦa
-       PrstiƦi 2 igraju utakmicu 15. kola u nedjelju 09.05. u 11.00 sati na gostujuƦem terenu u CvetkoviƦu
-       PrstiƦi 3 igraju utakmicu 15. kola u nedjelju 09.05. u 10.00 sati na gostujuƦem terenu u Obrezini protiv Mladosti