Pobjeda i neodluèeno prstiæa

Nedjelja, 25.04.2010.
Pregledano 2611 puta
Foto galerija
PRSTIÆI  2 - 24.04.2010., 14. kolo<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />Lijepa utakmica sa puno pogodaka i dopadljiv nogomet, obilježili su danaÅ¡nju utakmicu. NaÅ¡i najmlaði nogometaÅ¡i „nisu se ni snaÅ¡li“ kada su gosti poveli sa 1:0, veæ u 2. minuti utakmice. Igrali smo dobro u polju ali nismo se najbolje snalazili pred suparnièkim golom sve do 16. minute, kada smo izjednaèili rezultat. Utakmica ravnopravnih suparnika u prvom poluvremenu i neodluèen rezultat ovog dijela utakmice bio je i realan. U drugom poluvremenu prava golijada na obje strane. Poveli smo odmah u prvoj minuti nastavka da bi samo nakon nekoliko minuta poveæali rezultat na 3:1. Gosti se nisu predavali i u samo dvije minute postižu dva pogotka i rezultat je ponovo neodluèen. Iznenaðenja ne prestaju, jer tek Å¡to se poÅ¡lo s centra terena, ponovo dolazimo u vodstvo 4:3. I kada smo se poèeli veseliti da æemo u danaÅ¡njoj utakmici pobijediti, trenutak dekoncentracije naÅ¡ih igraèa i gosti ponovo izjednaèavaju rezultat na 4:4, Å¡to je bio i konaèni rezultat utakmice. Uzbudljiva i neizvjesna utakmica do samog kraja. Pohvale svim igraèima i treneru na prikazanoj igri. Utakmica 15. kola na rasporedu je slijedeæi vikend kada doèekujemo momèad Mladosti iz Obrezine.HNK „Gorica 2“ – „N.K. „Jelaèiæ“………. 4 : 4 (1:1)1.    Leon Kolarec2.    Filip Križanac3.    Patrik Jug4.    Filip Å imunec5.    Marko RoviÅ¡an6.    Josip RoviÅ¡an7.    Marko Kvaternik8.    GaÅ¡par Dodiæ9.    Dorijan Houdek10.  Leon Houdek11.  Tarik Vazquez12.  Matija Haliliæ13.  Antonio janjiæ14.  Mate Milièeviæ15.  Luka Mihoviliæ16.  David Brlek-----------------------------------------------------------------------Kapetan: Artukoviæ Antonio----------------------------------------------               Strijelci:0 : 1 Klepiæ u 2. minuti1 : 1 RoviÅ¡an u 16. minuti2 : 1 Å imunec u 21. minuti3 : 1 RoviÅ¡an u 28. minuti3 : 2 Klepiæ u 29. minuti3 : 3 Klepiæ u 30. minuti4 : 3 Mihoviliæ u 31. minuti4 : 4 Klepiæ u 37. minuti
PRSTIÆI  3 - 24.04.2010., 14. koloDanas je naÅ¡a momèad bila puno bolja od suparnika i zasluženo pobijedila. Svi igraèi pružili su dopadljivu i borbenu igru posebne èestitke trostrukom strijelcu Alenu Vidakoviæu. Vidjelo se veæ od samog poèetka da je naÅ¡a momèad kvalitetnija od suparnika. Stvarali smo Å¡anse pred suparnièkim vratima ali nije bilo potrebne koncentracije u zavrÅ¡nici sve do 12. minute, kada Vidakoviæ dovodi naÅ¡u momèad u vodstvo 1:0. Nakon samo dvije minute igre, isti igraè poveæava rezultat na 2:0. I nakon ovog vodstva niÅ¡ta se u igri nije promijenilo. NaÅ¡a momèad  napada, dok su s druge strane „svi prilazi“ prema naÅ¡em golu zatvoreni. U drugom poluvremenu niÅ¡ta se nije promijenilo. Igra se i dalje pred suparnièkim golom i veæ u 27. minuti rezultat je poveæan na 3:0. U samoj zavrÅ¡nici mala nepažnja pred naÅ¡im vratima i suparnik tri minute prije kraja utakmice smanjuje rezultat na 3:1.

Dopadljiva utakmica, borbenost i efikasna igra naÅ¡e momèadi obilježili su danaÅ¡nju utakmicu.  Pohvale svim igraèima i treneru na pobjedi prikazanoj igri.

Utakmica 15. kola na rasporedu je slijedeæi vikend kada doèekujemo momèad Jelaèiæa iz Vukovine.

HNK „Gorica 3“ – „N.K. „Gradiæi“………. 3 : 1 (2:0)