Nesretni poraz prstiƦa

Nedjelja, 28.03.2010.
Pregledano 2005 puta
Foto galerija

Nesretni poraz naÅ”ih mladih nogometaÅ”a. U danaÅ”njoj utakmici zaslužili smo viÅ”e jer smo bili ravnopravna a na trenutke i bolja momĆØad. Imali smo prigode koje nismo iskoristili za razliku od suparnika koji je iskoristio naÅ”e pogreÅ”ke a imao je i puno sreƦe, posebno kod postizanja vodeƦeg pogotka u 11. minuti. Na oko 15 metara od naÅ”eg gola, igraĆØ gostiju br.11 podmeƦe nogu na  jednu  loptu  koja mu je bila upuƦena sa drugog kraja terena. Lopta se odbija od njegove noge  i  u visokom luku zavrÅ”ava u naÅ”em golu, na opƦe iznenaĆ°enje igraĆØa obje momĆØadi. NeobiĆØan i nesvakidaÅ”nji pogodak. Nakon gostujuƦeg vodstva igrali smo lijepo i stvorili nekoliko prigoda pred suparniĆØkim vratima koje nažalost nismo iskoristili. Gosti na otvaranju drugog poluvremena poveƦavaju rezultat. NaÅ”a momĆØad i dalje napada i stvara prigode ali od pogotka niÅ”ta sve do zadnje minute, kada smanjujemo rezultat na 1:2 pogotkom Lagundžije iz opravdano dosuĆ°enog kaznenog udarca. DanaÅ”nja utakmica  bila je lijepa za gledanje, posebno jer je i vrijeme bilo ugodno. Å teta Å”to nismo ostvarili povoljniji rezultat jer su naÅ”i nogometaÅ”i u danaÅ”njoj utakmici to i zaslužili. Sve pohvale i ĆØestitke na ponaÅ”anju i prikazanoj igri. Prigodu za popravni imamo veƦ u slijedeƦem kolu.

H.N.K. ā€žGORICAā€œ<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />