Prstiæi poraženi

Srijeda, 24.03.2010.
Pregledano 2057 puta
Foto galerija

U prvoj utakmici nastavka sezone na domaæem terenu, naÅ¡i najmlaði nogometaÅ¡i izgubili su od sretnije i spretnije momèadi N.K. „Inter“ iz ZapreÅ¡iæa rezultatom 2:0 (1:0). NaÅ¡a je momèad imala nekoliko izglednih prigoda za postizanje pogotka ali naÅ¡i nogometaÅ¡i nisu bili najsnalažljiviji  pred suparnièkim vratima. Gostujuæa momèad je povela rezultatom 1:0 u 14. minuti utakmice nakon jedne pogreÅ¡ke naÅ¡e momèadi. S ovim je rezultatom zavrÅ¡ilo poluvrijeme. U nastavku, gosti koriste jednu od svojih prigoda i u 29. minuti poveæavaju rezultat  na konaènih 2:0.  Utakmica je bila dinamièna i lijepa za gledanje ali je povremeni jaki vjetar na trenutke otežavao igru. Pohvala igraèima i treneru na borbenosti a vjernim roditeljima na bodrenju.

H.N.K. "GORICA"

1.    Luka Artukoviæ<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />