STRIJELCI:
Milièeviæ – 1

D. Houdek – 1

Perišiæ - 1

Na otvaranju sezone vrlo dobra utakmica naÅ¡e momèadi i potpuno zaslužena pobjeda. Iako je u naÅ¡oj momèadi nedostajalo nekoliko igraèa, naÅ¡i igraèi bili su bolji u svim elementima igre. Dominirali smo tijekom veæeg dijela susreta i stvorili niz izglednih prigoda za postizanje joÅ¡ nekoliko pogodaka ali nedostatak koncentracije u zavrÅ¡nici i poèetak natjecanja uèinili su svoje. Trener je pružio prigodu svim igraèima  i moramo ih sve pohvaliti na zalaganju i prikazanoj igri u danaÅ¡njoj utakmici.

2. kolo na rasporedu je subotu, 03.09. u 10.00 sati, u Kurilovcu protiv momèadi Udarnika.

**************************************************************************************************************

1. liga NS Zagrebaèke županije – POÈETNICI 1,  1. kolo

Å RC Velika Gorica, 29.08.2011. u 19.15 sati

H.N.K.“GORICA“ – N.K.“SLOGA“ ........... 1 : 0 (0:0)

1 : 0  Javiljak u 46.minuti

Na otvaranju sezone vrlo dobra utakmica naÅ¡e momèadi i potpuno zaslužena pobjeda. Iako je u naÅ¡a momèad igrala bez nekoliko igraèa, naÅ¡i igraèi bili su bolji u svim elementima igre. U prvom dijelu utakmice stvorili smo nekoliko izglednih prigoda za postizanje pogotka ali nes(p)retnost i nedostatak koncentracije uèinili su svoje. I gosti su u zavrÅ¡nici utakmice imali prigodu ali ipak je poluvrijeme zavrÅ¡ilo bez pogodaka. Nastavak igre donio je reprizu iz prvog dijela.  Dominirali smo tijekom nastavka igre i stvorili nekoliko izglednih prigoda ali sve do same zavrÅ¡nice rezultat je bio neodluèan. Nekoliko minuta prije kraja Javiljak postiže pogodak za naÅ¡e vodstvo od 1:0 Å¡to je bio i krajnji rezultat utakmice. Kada momèad bude kompletna vjerujemo da æemo biti joÅ¡ bolji. Trener je pružio prigodu svim igraèima  i moramo ih sve pohvaliti na zalaganju i prikazanoj igri u danaÅ¡njoj utakmici.