Ponedjeljak, 19.06.2017.
Pregledano 2839 puta
Foto galerija
Kuèe - 15. 06.

Nogometaši otvorene škole sudjelovali su u èetvrtak 15.06. na turniru  Turopoljca u Kuèama koji su organizirali domaæini i na kojem je naša momèad osvojila 3.mjesto a ispred njih bili su drugoplasirani Dinamo Hidrel i Mladost koja je osvojila turnir. Za momèad OŠ Gorice igrali su: Marin Biliæ-Nosiæ, Jura Softiæ, Noa Krasniæ, Karlo Dragojeviæ, Mario Luliæ, Noa Memiæ, David Kajiæ, Antonio Ivadi, Fran Kovaèeviæ, Leon Žagar, Patrik Berdik, Andrej Šaniæ, Frano Ražanica, Hrvoje Papak, Nikola Kordiæ i Šime Validžiæ.

Liga Doberman - završetak 15.06.Momèad Otvorene škola pod vodstvom trenera Dominika Picka završila je natjecanje u ligi Doberman te na kraju osvojila odlièno treæe mjesto u konkurenciji 10 klubova. Pobjednik lige je momèad Mladosti iz Buzina a drugoplasirani je bio H.Dragovoljac. Rezultati završnog kola bili su Gorica-Mladost Buzin 1:4, Gorica-H.Dragovoljac 0:4 i Mladost Buzin-H.Dragovoljac 2:0 tako da je naša momèad u meðusobnim susretima ove tri momèadi završila 3. mjestu. Za momèad OŠ Gorice igrali su: Marin Biliæ-Nosiæ, Jura Softiæ, Noa Krasniæ, Karlo Dragojeviæ, Mario Luliæ, Noa Memiæ, Nikola Kordiæ, David Kajiæ, Antonio Ivadi, Fran Kovaèeviæ, Leon Žagar, Patrik Berdik, Andrej Šaniæ, Frano Ražanica i Hrvoje Papak.

Obrezina 18.06.

Najmlaði nogometaši otvorene škole sudjelovali su u nedjelju 18.06. na turniru u Obrezini koju je organizirala domaæa Mladost. Pored naše momèadi na turniru je  sudjelovalo deset momèadi koje su bile podijeljene u dvije skupine: A – Mladost 1, Most, Trnovèica, Gradiæi i Turopoljac a skupina B – OŠ Gorica, Donja Zelina, Lomnica, Dinamo Hidrel i Mladost 2. Naša je momèad osvojila prvo mjesto u skupini te se plasirala u èetvrtfinale i pobjedila Gradiæe 3:1 a potom i Lomnicu na penale (regularno je bilo 0:0). U finalu je bolja od naše momèadi bila momèad Trnovèice rezultatom 2:0. Za našu momèad su igrali: Marin Biliæ-Nosiæ, Jura Softiæ, Karlo Dragojeviæ, Mario Luliæ, Noa Memiæ, David Kajiæ, Fran Kovaèeviæ, Leon Žagar, Patrik Berdik, Hrvoje Papak, Domagoj Haljinko i Nikola Kordiæ.