Limaèi II osvojili prvenstvo bez izgubljenog boda

Sudac: Dario Mužar, velika Gorica, Velika Gorica

Gledatelja - 150
SASTAV - Matej Vidiæ, Juraj Ivankoviæ, Matej Matiæ, Ivan Martinoviæ, Marko Rakas, Ivan Petroviæ, David Tabak, Zdravko Maliæ, Leonardo Galorini Ilijevski, Patrik Povoljnjak, Hrvoje Barišiæ, Ivan Janèiæ, Luka Brlek, Matej Buða, Leon Jungiæ, Marko petar Pavlica, Filip Jurenec, Hrvoje Krstanoviæ,

Kapetan momèadi - Marko Rakas

Trener: Matej Žiroviæ
STRIJELCI: 1:0 Rakas u 4. minuti, 2:0 Petroviæ u 7. minuti, 3:0 Rakas u 10. minuti, 4:0 Ivankoviæ u 16.minuti, 5:0 Barišiæ u 17.minuti, 6:0 Galorini Ilijevski u 22.minuti, 7:0 Petroviæ u 24.minuti, 8:0 Jurenec u 37.minuti, 9:0 Jungiæ u 41.minuti, 10:0 Barišiæ u 43.minuti, 11:0 Buða u 44.minuti, 12:0 Barišiæ u 49.minuti

Uvjerljivo osvojeno 1. mjesto ove generacije limaèa II. Ovo je bila zadnja utakmica u ovoj prvenstvenoj sezoni i naša je momèad potpuno zasluženo osvojila 1. mjesto u ligi. U svih 18. kola momèad je bila uvjerljiva i pobijedila u svim susretima sa zaista impozantnom gol razlikom - 127 postignutih i svega 16 primljenih golova. Igraèima i treneru èestitke je uputio tajnik NS VG Stjepan Petrac koji je kapetanu momèadi uruèio pehar a svim igraèima podijelio medalje. Brojni roditelji bili su nazoèni ovoj maloj završnoj sveèanosti nakon koje su iskoristili priliku za fotografiranje iako se veæ spustio i mrak.

Uprava kluba takoðer upuæuje èestitke svim igraèima i treneru te svakako i roditeljima koji prate igraèe na treninzima i utakmicama. Završnu sveèanost za kompletnu nogometnu školu uprava kluba organizirati æe po završetku prvenstvene sezone.