HNK Gorica - NK Lokomotiva  0 : 2  ( 0 : 2)

Gledatelja:  Oko 90

Sudac:  Ivica NalekinuÅ”iƦ- Osekovo

PomoƦnici:  Vlado Crnobratac - Petrinja i Tomislav KrznariƦ -Kutina

Strijelci:  0 : 1 Ljuboja  ( 30 ), 0 : 2 TomÅ”iƦ  (40)

TeÅ”ko je reƦi tko je bio bolji u ovoj utakmici po veoma loÅ”em i doslovno izoranom terenu,. Uvjeti za igru bili su vrlo teÅ”ki a i vidljivost je bila veoma loÅ”a, posebno u drugom dijelu utakmice. Gusta magla koja se spustila na stadion praktiĆØno je onemoguƦavala vidljivost na cjelokupnom terenu. Mi možemo žaliti za svojim neiskoriÅ”tenim prilikama koje nismo znali realizirati. VeƦ u 3. minuti susreta Fisel je imao 100 postotnu priliku koju nije iskoristio - pucao je tik uz vratnicu.  Kazna je uslijedila veƦ u 20. minuti kada je Ljuboja majstorski lobao naÅ”eg vratara VoÅ”tiniƦa koji je loptu samo pogledom ispratio u gol. NaÅ”a je momĆØad pokuÅ”ala uzvratiti u  34. minuti preko PuÅ”eca, ali je on zamalo bio neprecizan,- takoĆ°er Å”alje loptu pokraj gola. Poznato je staro pravilo u nogometu ,da se svaka pogreÅ”ka skupo kažnjava",  a to se naÅ”oj momĆØadi dogodili u  40. minuti utakmice kada TomÅ”iƦ pogaĆ°a za 0 - 2 Å”to je bio i konaĆØni rezultat utakmice.

Uvjeti za igru onemoguƦavali su da obje momĆØadi prikažu kvalitetniju igru i praktiĆØno je pobijedila momĆØad koja se bolje snaÅ”la na ovakvom teÅ”kom terenu. ƈestitke gostima na pobjedi i nastavku kup natjecanja. NaÅ”im igraĆØima i treneru sve ĆØestitke na zalaganju i  prikazanoj igri te joÅ” jednoj veoma dobroj utakmici.

Sastav:   HNK GORICA