Gorica - Sesvete 2 : 3 (1 : 0)

Subota, 24.08.2013.
Pregledano 1917 puta
Foto galerija
Juniori su vrlo dobro otvorili utakmicu i dominirali su veæim dijelom prvog poluvremena. U takvoj igri postigli smo i vodeæi pogodak u završnom dijelu 1. poluvremena što je bio i rezultat poluvremena. Nastavak utakmica bio je repriza prvog dijela. Nakon jedne odlièno izvedene akcije u 50. minuti dosuðen je kazneni udarac za našu momèad koji je realiziran. Kada se èinilo da æemo pobijediti u današnjoj utakmici, nakon samo nekoliko minuta kazneni udarac i za goste koji su smanjili na 2:1. Ovaj zgoditak kao je dao gostima krila jer su znatno pojaèali tempo i pritisak prema našim vratima te u razmaku od 66. do 76. minute postigli još dva zgoditka i poveli 3:2. Naša je momèad u završnici pokušala postiæi barem izjednaèujuæi zgoditak ali su gosti zatvorili sve prilaze prema svojim vratima i do kraja nije bilo promjene.

Moramo napomenuti da je naša momèad bila oslabljena neigranjem nekolicine standardnih igraèa i u toj èinjenici treba dijelom tražiti uzrok današnjeg poraza.

​Meðutim glavu gore jer za predah nema vremena. Veæ u ponedjeljak 26.08. u 17.30  sati u Bistri se igra Kup utakmica NSZŽ protiv domaæe momèadi a u srijedu 28.08. u 18.00 sati u Sigetu igramo prvenstvenu utakmicu 2. kola protiv Hrvatskog Dragovoljca.