Kapetan momĆØadi: Robert HuĆ°ber  ā€“ broj13

Trener: Marijan DužiƦ

REZULTAT I STRIJELCI:

1 : 0  Pejak u 42. minuti

2 : 0  ƈukelj u 77. minuti

I juniori su danas odigrali vrlo dobru utakmicu protiv favoriziranih gostiju iz Dugog Sela koji su u samom vrhu tablice. Bili smo nadmoƦni od samog poĆØetka utakmice, lopta je veƦim dijelom prvog poluvremena bila u naÅ”em posjedu i bilo je vidljivo da su naÅ”i igraĆØi danas raspoloženi za igru. NaÅ”a momĆØad od samog poĆØetka utakmice preuzela je sve konce igre ā€žu svoje rukeā€œ i u potpunosti kontrolirala igru. Brzi protok lopte, promjena strana i agresivna igra na svim dijelovima terena obilježila je naÅ”u igru. Stvoreno je nekoliko prigoda u prvom dijelu igre i iz jedne lijepe akcije viÅ”e naÅ”ih igraĆØa, Pejak je u 42. minuti ā€žzabioā€œ za 1:0 Å”to je i bio rezultat prvog poluvremena. s druge strane svi prilazi prema naÅ”em golu bili su ā€žzatvoreniā€œ i suparnik praktiĆØno nije stvorio izglednu prigodu za postizanje pogotka. Nastavak igre obilježio je agresivniji pristup gostiju i nastojanje za poravnanjem rezultata. Gosti pojaĆØavaju tempo ali svi njihovi napadi zavrÅ”avaju na oko 20 metara od naÅ”eg gola. U ovom dijelu utakmica je bila ravnopravna i igra se praktiĆØno odvijala izmeĆ°u dva kaznena prostora, bez izrazitih prigoda na obje strane sve do 77. minute kada ƈukelj postiže pogodak za konaĆØnih 2:0. Ova je utakmica nastavak dobrih igara i ujedno druga pobjede momĆØadi u nastavku sezone. Nakon pobjede u Samoboru i prva domaƦa utakmica ā€žotvorenaā€œ je pobjedom. Naravno da oĆØekujemo da i nastavak sezone bude u pobjedniĆØkom ozraĆØju.

SlijedeƦe kolo gostujemo kod momĆØadi Lokomotive a utakmica je na rasporedu u subotu 17.03. u 11.00 sati.