Kapetan momèadi: Robert Huðber  â€“ broj  13

1 : 0    PuÅ¡ec u 8. minuti

2 : 0    Kovaèiæ u 17. minuti

3 : 0    Grgiæ u 45. minuti

3 : 1    Kolariæ u 90. minuti

Nakon vrlo dobre utakmica kadeta i juniori su danas prikazali utakmicu kakvu priželjkujemo u kontinuitetu. U  zadnjem kolu polusezone  potpuno zasluženo pobijedili su  momèadi Luèkog. NaÅ¡a je momèad bila bolja u svim elementima igre tijekom èitave utakmice stvarala Å¡anse i „zabijala“. Osim puno trke i zalaganja, naÅ¡a je momèad bila vrlo efikasna jer je veæ u 17. minuti bilo je uvjerljivih 2:0 a u prvom dijelu igre postignut je joÅ¡ jedan pogodak za visoko  vodstvo od 3:0. I u drugom poluvremenu prikazan je vrlo dobar nogomet sa nekoliko izglednih prigoda za postizanje pogodaka. NaÅ¡a momèad je i nakon visokog vodstva u potpunosti kontrolirala utakmicu i dobro zatvarala sve prilaze prema Berinom golu. NaÅ¡i igraèi danas nisu grijeÅ¡ili kao u nekim prethodnim utakmicama i gosti su u veæem dijelu utakmice praktièki bili bez izglednijih Å¡ansi. Borbenost i htijenje danas su bili na visokoj razini i to bi trebao biti putokaz naÅ¡im igraèima kako se ovakvim ponaÅ¡anjem i zalaganjem može dobiti svaki suparnik jer nogometna kvaliteta momèadi nije ni bila upitna. U samoj zavrÅ¡nici utakmice gosti postižu „poèasni“ rezultat za konaènih 3:1. Ovo je bilo zadnje kolu ove polusezone i sada  momèadi „sele“ u dvoranu do proljeæa.